Iskolánk

Különös közzétételi lista

Jelen különös közzétételi listának publikálására a 229/2012 (VIII.28.) Korm. rendelet kötelezi intézményünket.
Közzétevő: Veszprémi Szakképzési Centrum Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma 8200 Veszprém, Csap u. 9.

1. Pedagógusok iskolai végzettsége és szakképzettsége hozzárendelve a helyi tanterv tantárgy – felosztásához: letöltés

2. A nevelő és oktató munkát segítők száma, feladatköre, iskolai végzettsége és szakképzettsége: letöltés

3. Az országos mérés-értékelés eredményei, évenként feltüntetve: letöltés

4. Az intézmény lemorzsolódási, évismétlési mutatói: Aktualizálás alatt!

5. Érettségi vizsgák átlageredményei, évenként feltüntetve: letöltés

6. Pályakövetés eredményei a szakképzésben: letöltés letöltés

7. Szakkörök igénybevételének lehetősége, mindennapos testedzés lehetősége: Aktualizálás alatt!

8. Hétvégi házi feladat szabályai, iskolai dolgozatok szabályai: Aktualizálás alatt!

9. Iskolai tanév helyi rendje: letöltés

10. Iskolai osztályok száma, illetve az egyes osztályokban tanulók létszáma: Aktualizálás alatt!

11. A Közgáz helye az iskolák rangsorában országos mérések és statisztikák alapján letöltés

12. Felvettek adatai a 2017/2018. és a 2018/2019. tanévből: letöltés

Közérdekű dokumentumok